3 * hviezdičkové apartmány v Krakove

Kompletná ponuka celého ubytovania v Krakove. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Krakova, kde nájdeme mestá Węgrzce, Modlniczka, Balice, Bolen a Modlnica.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


6 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 6 1 

1. Apartment Królowej Jadwigi StarStarStar

Foto: Apartment Królowej Jadwigi
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Situated 3.4 km from Wisla Krakow Stadium in Kraków, Apartment Królowej Jadwigi offers accommodation with a kitchen. The property is 3.4 km from Cracovia Stadium and 5 km from Jagiellonian University. The apartment has a satellite TV and a living room.


2. Apartment na Kremerowskiej StarStarStar

Foto: Apartment na Kremerowskiej
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
71 %

Situated only 1.4 km from Jagiellonian University, Apartment na Kremerowskiej is a 3-star property in a prime location in the Stare Miasto of Kraków. The property is 1.4 km from National Museum of Krakow.


3. Two-Bedroom Apartment in Krakow StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Krakow
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Two-Bedroom Apartment in Krakow is situated in Kraków, less than 1 km from Krakow Aqua Park, 5 km from Galeria Krakowska, as well as 5 km from Krakow Trade Fairs. The Cloth Hall and the St.


4. Apartment Czarodziejska StarStarStar

Foto: Apartment Czarodziejska
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Apartment Czarodziejska offers accommodation in Kraków, 3.8 km from National Museum of Krakow and 4.2 km from Wawel Royal Castle. The property is 4.2 km from Jagiellonian University and 4.2 km from Cracovia Stadium.

Izby

Apartmán s 2 spálňami
osôb245 - 246 PLN za noc

5. Apartment Okrzei.1 StarStarStar

Foto: Apartment Okrzei.1
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
83 %

Toto ubytovanie sa nachádza v Krakove. Židovská štvrť Kazimierz je vzdialená 4 km. Všetky jednotky sú vybavené satelitnou TV. Je v nich aj kuchyňa s umývačkou riadu, rúrou a mikrovlnnou rúrou.


6. Apartment Okrzei.2 StarStarStar

Foto: Apartment Okrzei.2
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Kraków, 6 km from Galeria Kazimierz, Apartment Okrzei.2 provides a living room with a TV. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment has 1 bedroom, a living room, and a kitchen with a dining area.


6 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: